Łukasz Rozdeiczer - Prezes Zarządu Batna Group

Łukasz Rozdeiczer - Prezes zarządu Batna Group

Adwokat, negocjator i mediator. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuje się w negocjowaniu skomplikowanych transakcji i sporów, ze szczególnym uwzględnieniem umów wielostronnych i tworzeniu wartości zarówno dla kupujących jak i dostawców.  Ekspert ds. prawa zamówień publicznych, zakupów, M&A i zarządzania konfliktami.  Brał udział w negocjacjach kontraktów i sporach o łącznej wartości ponad 50 mld $.  Koordynuje i współtworzy zmiany organizacyjne oraz wdrażanie procesów i narzędzi zwiększających efektywność negocjacji i komunikacji B2B.

Adjunct Prof. Universytetu Georgetown, Wykładowca University of London, oraz studiów podyplomowych UW i SHG (Studia z Zakupów i Zarządzania). Praktykował w CMS Cameron, McKenna, Clifford Chance, był konsultantem w Banku Światowym (IFC) i pracownikiem naukowym Program on Negotiation (Harvard) członek rad nadzorczych spółek.  Członek władz organizacji pozarządowych, m.in.: Polska Federacja Szpitali, Auschwitz-Birkenau Foundation, Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie.

Absolwent m.in. Harvard Law School, Uniwersytetu Warszawskiego, University of London (Queen Mary and Westfield) oraz studia specjalistyczne Cambridge University/UW.

Batna

Jesteśmy najlepszą alternatywą dla Państwa obecnych dostawców.

Kontakt

  kontakt (@) batnagroup.pl
  szpitale (@) batnagroup.pl
  + 48 22 350 90 90
  + 48 22 350 90 92
  Al. Niepodległości 58, Warszawa