Jesteśmy operatorem grup zakupowych

Zespół Batna

Batna Group jest firmą rodzinną z polskim kapitałem. Powstała w 2011 r. jako uzupełnienie oferty konsultingowej firmy Profitia. Na bazie najlepszych światowych praktyk oraz doświadczenia ekspertów w dziedzinie optymalizacji kosztów zbudowaliśmy nowy na polskim rynku model zakupów, będący odpowiedzią na zapotrzebowanie Klientów Profitii i rynku.

Od wielu lat z sukcesem organizujemy grupy zakupowe dla przedsiębiorstw. Stale poszerzamy naszą ofertę i od początku 2015 roku organizujemy również grupy zakupowe dla szpitali. Działając w reżimie Prawa Zamówień Publicznych z sukcesem organizujemy przetargi przynoszące uczestnikom naszych Grup wymierne oszczędności.

Czym się kierujemy?

1

Transparentność

Ważne jest dla nas, by prowadzone przez nas działania biznesowe były jawne i oparte na zasadach uczciwej konkurencji.

2

Efektywność

Kierujemy się tym, by działania przeprowadzane dla Uczestników naszych Grup Zakupowych przynosiły jak największe korzyści, nie tylko finansowe.

3

Zorientowanie na klienta

W naszych działaniach najważniejszy jest sukces oszczędnościowy Uczestników Grup. Naszą rolą jest tylko doradztwo i pomoc.

4

Etyka

Od siebie i innych wymagamy przestrzegania najwyższych standardów etycznych, a także dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i procesów.

Naszą misją jest pomoc w efektywnej realizacji procesów zakupowych.

O nas

Batna

Jesteśmy najlepszą alternatywą dla Państwa obecnych dostawców.

Kontakt

  kontakt (@) batnagroup.pl
  szpitale (@) batnagroup.pl
  + 48 22 350 90 90
  + 48 22 350 90 92
  Al. Niepodległości 58, Warszawa